Klikając lub nawigując w tej witrynie, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Akceptuj ciasteczka

Dom pod kontrolą

Zestaw do sterowania gospodarstwem domowym ze smartfona

Zestaw Dom pod kontrolą to początkowy zestaw startowy dla tych, którzy chcą udoskonalić swój dom. Oferuje wyjątkowe połączenie kilku urządzeń systemu bezprzewodowego, który ustawisz bezpośrednio u siebie w domu. Za pomocą smartfona możesz sterować oświetleniem, wentylacją, klimatyzacją, ogrzewaniem a nawet monitorować, co dzieje się w Twoim domu będąc na urlopie. Wszystko jest wstępnie skonfigurowane tak, aby instalacja była jak najprostsza i zabawna. Zestaw zawiera bezprzewodową żarówkę LED RGB, włącznik w gnieździe, kamerę oraz inteligentną centralkę RF. Te podstawowe urządzenia inteligentnego domu są gotowe do szybkiej i łatwej instalacji. Możesz je poszerzyć do maks. 40 urządzeń. Za pomocą aplikacji w smartfonie możesz wygodnie sterować wszystkimi elementami, będąc w domu lub poza nim.

Zawartość zestawu:

1x  Kamera IP iNELS Cam do użytku wewnątrz
2x  Bezprzewodowa kolorowa żarówka RF-RGB-LED-550
1x  Wielofunkcyjny włącznik w gnieździe RFSC-61
1x  Inteligentna centralka RF eLAN-RF-003

Aplikacja do zestawu tutaj.
Akcesoria do zestawu tutaj.

Dokumenty do pobrania:

Broszura Dom pod kontrolą tutaj.
Broszura Zestawy inteligentne tutaj.

Kup

Skontaktuj się z nami

The personal information sent through this form will be used only to process your request. GDPR Privacy and terms here: Privacy Policy

phone icon
+48 785 431 024

© 2017 ELKO EP POLAND Sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone
Inteligentna instalacja elektryczna | Dom inteligentny